İstanbul Hafif Yük Taşıma , Küçük Nakliye Aracı , Küçük Nakliye Fiyatları , PARÇA EŞYA TAŞIMA

Doblo ile nakliye taksiyle eşya taşıma ve küçük kamyonet ile İstanbul içi nakliye hizmetleri

Büyük bir Metropol haline gelen İstanbul Mega kentinde artık bireysel hizmet son derece önem taşıyor, günümüz ihtiyaçlarına cevap vermek üzere kurulan ve son derece pratik olan Bi Yük Taksi ile  panelvan araçlar konsepti ile hizmet veren aracınıza hemen ulaşabilirsiniz.

Şöförlü Panelvan Kiralama hizmeti

Yük taksi konsepti ile, ürününüzü aynı gün içerisinde adresten alıp adrese teslim ediyoruz,

Sanayi ürünleriniz , küçük makine, evrak ve günlük gönderi lerinizde, koli nakliyesi ve parça eşya taşımalarınızda veya işletmeniz den ürün alan müşterinizin acil beklentisini karşılayarak, gideceği yere kadar ürününüzü gönderme imkanınız olduğundan pratik ve hızlıdır

ARAÇLAR ORTALAMA İKİ SAATE KAPINIZDA..

Bir veya birkaç parça eşya taşımak istediğimizde iki seçeneğimiz vardır. Birincisi taşımayı kendi aracımızla yapmak. İkinci seçenek küçük eşya nakliyesi bulup ve bu hizmeti almak olur. İlk seçeneğimizde eğer taşınacak eşya L koltuk / yemek masası taşıma veya çeyiz taşıma gibi hacimli ve yorucu olup hammal isteyen bir eşya ise ve bizim böyle bir aracımız yoksa, bu eşyayı başka bir adrese taşımanın en kolay yolu yük taksi ile hafif nakliye hizmeti almak olur. Bu minivan araçlar şehir içinde dilediğimiz her noktaya ulaşma konusunda gayet başarılıdırlar. Özellikle İstanbul’un dar ve bir tarafı park edilen araçlar tarafından işgal edilmiş yolları olunca, şehir içi bir kaç eşyanın taşınmasında en ideal seçenek minivan nakliye hizmetidir.

Kamyonet kiralama ile kıyaslandığında son derece uygun olan ticari taksi ile yük taşıma için fazla hacimli olan yükleriniz parsiyel eşya, sanayi ürünlerinizi veya günlük kargo ile ulaşması zor olan hacimli gönderilerinizde rahatlıkla güvenli ve hızlı bir şekilde zaman ve nakit sarfiyatına girmeden, trafiğe takılma derdiniz de olmadan İstanbul’un her bölgesinde bulunan araçlara siteye dahil bulunan WhatsApp numarasına konum atarak veya standart tarife ücreti ile hemen arayarak ortalama 2 saat gibi kısa bir sürede Hafif Nakliye aracınızı çağırabilirsiniz.

ATAŞEHİR Hafif Yük Taşıma

GÜNEŞLİ Kamyonet Nakliye

MASLAK Küçük Nakliye Aracı

Türkiye’de hızla yükselen bir sektör haline gelen panelvan yük taksinize bir telefonla ulaşabilirsiniz. Sizde 3.7 m3 ve 950 KG ( Gerektiğinde maximum 2500 kilogram ve 9.7 m3 ) kadar olan ürünlerinizi uygun fiyata şehir içi ve şehirler arası olmak üzere dilediğiniz yere gönderip veya getirmek için artık zorlu, kamyonla küçük yük nakliyesi araştırmaları yapmanıza gerek yok, whatsapp ikonu üzerinden bize anında mesaj göndererek yada sabit arama tarifesi ile bizi arayarak küçük nakliye işlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

İstanbul’da kamyonet nakliyat fiyatlarına nazaran son derece uygun olan büyük taksi için bile fazla hacimli olan yük, parça eşya taşıma işlerinizde ufak sanayi nakliyelerinizde güvenli ve hızlı bir şekilde zaman ve nakit kaybı yaşamadan, trafiğe takılma derdiniz ve tabi aracın ve şoförün sorunları ile uğraşma durumları  olmadan İstanbul’un her bölgesinde bulunan, işiniz için pratik olan ufak nakliye aracınıza bir mesajla ulaşabilirsiniz.

Birkaç parça eşya taşımak için ideal olan bu hizmete nasıl erişirim diye düşünüyorsanız merak etmeyin Bi Yük Taksi ayağınıza getiriyor. Fiyat Teklifi Almak ve detaylar için whatsapp ikonuna tıklayıp bize direkt mesaj yolu ile ulaşabilir hafif yük taşıma aracınızı çağırabilirsiniz. Sitemizde bulunan müşteri yorumlarını okuyarak bizi değerlendirmeyi unutmayın bunlar gerçek yorumlardır.

TUZLA OSB. Küçük Nakliye Aracı

BEYLİKDÜZÜ Hafif Yük Taşıma

BAYRAMPAŞA Küçük Nakliye

Şehirlerarası parça eşya taşıma için eşyanızın gideceği şehire giden bir nakliyeci bulmanız sizin için en iyi seçenek olacaktır. Bizde bu şekilde size uygun araç ile istediğiniz şehre giden bir nakliyeciye eşyalarınızı teslim ediyor ve sizi bu yükten de kurtarmış oluyoruz

Küçük Kamyonet Nakliye Fiyatları

Yük Taksisi hafif yük taşıma konsepti ile hızlı güvenli ve sadece size özel, aynı gün minivan ekspres taşımacılık hizmetiyle hafif nakliyenizi yapıyoruz. Tercih yaparken en önemli etken işin maliyetidir. Başka bir yere taşıyacağımız bir ürün veya küçük fuar taşıma ihtiyaçlarınızda taşıma masraflarını düşünmeden bizi arayın. Bu nedenle böyle işlerde ilk önce fiyat hakkında bilgi sahibi olur ardından işi yapıp yapmamaya karar vermek yerine Bi Yüktaksi’yi aklınızda bulundurun.

BEŞİKTAŞ Doblo Taksi

KARTAL Doblo Taksi

PENDİK Doblo Taksi

Sizin için bir fiyat listesi hazırlamak isterdik ama bu o kadar kolay değil malesef. Küçük kamyonet nakliye fiyatları İstanbul içinde taşıma işlemi hariç ortalama 80 ile 400 TL arası değişebilmektedir. Net bir fiyat veremiyoruz çünkü ne taşınacağını, nereden, nereye ve istenen diğer hizmetleri öngöremiyoruz. Dolayısıyla net bir fiyat vermek çok zor. Ama hemen fiyat öğrenmek istiyorsanız taşıma işlemi hariç tutularak ve yalnızca belirli bölgeler için hazırlanan minivan nakliye fiyatlarımıza bakabilirsiniz veya bize mesaj yolu ile anında ulaşabilirsiniz

Koli taşımacılığı

Maliyet

İdeal bir maliyet hesaplama için eşyanın hacmine uygun kamyonet ile taşıma yapmak gerekir. Bu nedenle kamyonetlerin sıklıkla kullanılmasının yanında son zamanlarda daha çok panelvan araçlar tercih edilmektedir. Biz sadece parça eşya taşıma işine odaklandığımız için panelvan araçlardan nispeten daha büyük olan kamyonetleri değil kamyonet araçlardan daha küçük olan ticari araçları tercih ediyoruz.

Taşınacak ürünlerin ebatlarını bizimle paylaşırsanız eşyanızı taşımak için işiniz için en uygun panelvan nakliye aracı size yönlendirilecektir

*Bize ihtiyaç duyduğunuzda tek bilmeniz gereken ürününüzün ebatı olacaktır bu şekilde size en uygun araçlarımız yöneldirilecektir.

KADIKÖY Doblo Taksi

Zeytinburnu Küçük Nakliye

Beyoğlu Küçük Nakliye Aracı

Nakliye Hizmeti İçin Öneriler

Bizden hafif yük taşıma fiyat teklifi alırken çeyiz nakliyesi yapılacak olan binanın araç yanaşmaya veya asansör ile otoparka ulaşılabilir olup olmadığını da bildirmeniz çok iyi olacaktır ve tabi bir resmini çekip gönderirseniz size daha doğru ve daha uygun fiyat teklifleri vermemiz konusunda da yardımcı olacaktır.

Alacağınız nakliye hizmeti ve fiyat tek bir sefer için geçerlidir. Eğer birden fazla sefer olacaksa bunu bize bildirerek ilerideki devamlı günlük gönderiler için indirim isteyebilirsiniz çünkü her bölgede bulunan araçlarımız ile araç kurye hizmeti de veriyoruz büyük kargo tipi gönderilerinizide şehir içi olmak üzere teslimatını uygun rakamlarla aracın gidiş yönüne göre yapıyoruz.

Çeyiz eğer yüksek katlı bir binaya çıkarılacak veya indirilecekse bu bilgileri doğru olarak paylaşmaya özen gösterin. Bina asansörü kullanılacaksa bu bilgiyi bina yönetiminden teyit ettikten sonra bizim ile paylaşın.

Eşyanın evden kamyonete taşınacağı mesafe yani park alanı ile ev arasında çok fazla mesafe olursa bu durumu da paylaşın. Tabi eğer bu mesafede eşyayı siz taşıyacaksanız buna gerek yok. Evrak gibi toplu kurye dağıtımı gerektiren işlerinizde de yanınızdayız.

İKİTELLİ Kamyonet Nakliye

Başaksehir Nakliye Küçük Kamyonet

Dudullu İmes Araçlı Kurye

Masa Taşıma Nakliye

Eğer masa taşıma yapacaksanız bu gibi ürünlerin taşıma sürecinde zarar göreceğini düşünüyorsanız elinizde ambalaj ürünleri bulundurun bu eşyalar için paketleme hizmeti biz tarafından genelde verilmez veya paketleme işini siz yapın. Özellikle hacimli eşyaların merdiven veya kapılardan geçerken zarar görmesi ihtimali varsa paketleme yapmaktan kaçınmayın.

Herhangi bir kamyonet taksi ‘den çok fazla eşya alabilir ama Bi Yüktaksi araçları nerdeyse kamyonet kadar eşya alır çünkü iç hacmi geniş araçlar ile de hizmet veriyoruz ve nerdeyse 3.7 M3 950 kg (gerektiğinde 2500 kg 9.7 M3 ) ürün ağırlığı rahatlıkla taşıma kapasitesine sahip minivan araçlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Anadolu yakası Doblo Taksi