Doblo Taksi – Doblo Araçlar ile Nakliye Doblo Eşya Taşıma

Haliyle her zamanki gibi birkaç parça eşyamız bavulumuz veya bir masamız ya da veya iki berjer veya da oda taşımamız gerektiğinde aklımıza ilk gelen şey küçük kamyonet ile nakliye oluyor fakat küçük kamyonet bile olsa İstanbul içerisinde trafikte ilerlemekte güçlük çekeceği için ayrıca büyük ihtimalle mesafeli geleceği için büyük rakamlar ödeme ihtimalimiz arttırıyor veya büyük rakamlar talep ediliyor, bu yüzden aklımıza gelen ilk şeylerden birisi Doblo taksi Doblo ile eşya taşıma veya Doblo nakliye gibi terimler oluyor Bi Yük Taksi size bu konularda yardımcı oluyor İstanbul’un birçok bölgesinde bulunan bu araçlarımızın tamamı Panelvan kapalı kasa ve genelde Doblo veya Kango taksi tipi araçlar ile oluşmaktadır .

Araçlı Kurye

İstanbul’un birçok bölgesinde bulunan araçlarımız ile ürününüzü göndermek değilde getirmeniz gerektiğinde ise bize standart tarife ücreti ile ulaşarak güvenli ve hızlı bir şekilde ve mesai saatleri içerisinde size ulaşmasını talep edebilirsiniz ,mesai saati bitimine Yaklaşık 1 saat veya fazla süre kalmış olması gerekmektedir istanbul trafiğinde elimizden geleni yaparak maksimum 2 saat içerisinde ürünlerinizi size ulaştırmaya çalışacağız.

Doblo Eşya Taşıma Kurye Araba

Her ne kadar Doblo Taksi terimi kullanarak bizi bulsanız da. Araçlarımız küçük nakliye aracı olup panelvan koltuksuz yük taşımak için ideal ve genelde 4 metreküp olan araçlardan oluşmaktadır. Taksi ibaresi Size aynı gün Express bir şekilde hizmet vermemizi temsil eder. Fakat genelde Doblo tipi araçlar ile küçük nakliye aracı hizmetinin taksi fiyatlarına yakın bir şekilde size ulaştırıyoruz. Araçlarımızda iki koltuk olup birisi şoför ve diğer koltuk boş yolcu için bulunmaktadır. Maksimum ürününüz ile birlikte 1 kişi seyahat edebilmekte ürünün yanında bulunmayı isteme hakkınız olduğu bilincinde olarak sizi de gerektiğinde ürün ile birlikte gidilecek yere kadar ulaştırıyoruz.

Ticari gönderilerde genel olarak iş merkezlerinde hizmet veren esnaflarımızın az eşya taşıma koli taşıma parça eşya taşıma veya elektronik ürün taşıma gibi araçlı kurye ihtiyaçlarında büyük araçlar ile iş merkezlerine ulaşım zor olduğundan Örneğin Perpa Ticaret Merkezi gibi iş yerlerinde önem arz etmekte olan bir taşıma biçimidir.

Bİ Yuk Taksi doblo ile nakliye Minivan Express taşımacılık hizmeti sunduğu için bu tür iş merkezlerinde kolaylıkla giriş çıkış yapabilen araçlara sahip olduğundan ve fiyat konusunda uygun rakamlar ile hizmet verdiğinden esnaflarımıza kolaylık sağlamaktadır.

Okmeydanı ve Perpa da hazır bulunan araçlarımız ile ürünleri göndermek istediğinizde maksimum 20 dakika gibi kısa bir sürede aracınız size ulaşacaktır.